مردانی که زودتر از مسئولان دست به کار می شوند ؛

کوروش کبیر حامی قهرمان کبدی

قهرمان خانه نشین رشته کبدی دوباره احیا می شود و شرکت کوروش کبیر در حمایت از این ورزشکار پیش قدم شد.

 

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60 | پس از پخش گزارشی در برنامه میدان از وضعیت آرش اکبری قهرمان کبدی جوانان جهان که با بدقولی مسئولان شهرستان زابل استخدامی او محقق نشده ، با پیگیریهای وحید موحد رییس هیئت کبدی استان ، شرکت کوروش کبیر حامی رشته های کشتی و کبدی ، کلیه هزینه های تحصیل این ورزشکار را متقبل شد.

نبی دهمرده مدیرعامل شرکت کوروش کبیر و رییس هیئت کشتی استان که همواره به حمایت از ورزش و ورزشکاران پرداخته ، در حالی بخش مهمی از مشکلات پیش روی این ورزشکار را برطرف خواهد کرد که ماجرای قول مسئولان در خصوص اهدای زمین و استخدام این ورزشکار نباید به فراموشی سپرده شود.

در گزارشی که از برنامه میدان پخش شده بود پدر و مادر آرش اکبری با اشاره به اینکه هر سه فرزندشان کبدی کار بوده اند و در حال حاضر وضعیت اقتصادیشان به هیچ وجه مطلوب نیست از استاندار سیستان و بلوچستان درخواست کرده بودند حداقل موضوع استخدامی آرش را که همراه با تیم ملی کبدی قهرمان جهان شده پیگیری و به نتیجه برساند.

دکتر محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی هم قول داده در خصوص استخدام این ورزشکار و بازگشت او به ورزش قهرمانی پیگیریهای لازم را انجام دهد.