راه هانگ ژو از مسیر زاهدان می گذرد ؛

بوکسورها، انتخابی تیم ملی را در زاهدان برگزار می کنند

رییس هیئت بوکس سیستان و بلوچستان از میزبانی زاهدان در رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60 | محمود نهتانی با اشاره به اینکه رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس برای اعزام به بازیهای آسیایی هانگ ژو 27 تا 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود گفت : با رایزنی هایی که داشتیم قرار است این پیکارها به میزبانی زاهدان برگزار شود و از آقای کرد مدیرکل ورزش و جوانان برای تامین هزینه ها و از آقای ثوری که در واگذاری این میزبانی به هیئت سیستان و بلوچستان نهایت همکاری را کردند تشکر می کنم.

رییس هیئت بوکس سیستان و بلوچستان درباره اهمیت بالای این رقابتها  گفت : خیلی ها تصور می کنند دانیال شه بخش با توجه به موفقیت های یکی دو سال گذشته، جایگاه خود را در وزن 60 کیلوگرم تیم ملی تثبیت کرده و مسافر بازیهای آسیایی است ، اما واقعیت این است که  کار تمام نشده و همه چیز بستگی به نتایج او در مسابقات انتخابی دارد.

نهتانی که به تازگی بعنوان رییس هیئت بوکس استان انتخاب شده افزود : تلاش ما در هیئت بوکس این است تا بتوانیم علاوه بر شه بخش ، سهمیه های دیگری را هم به دست آوریم . مصطفی ریگی در وزن 51 کیلوگرم  یکی دیگر از شانس های ما برای کسب سهمیه است . البته در وزن 57 کیلوگرم و سایر اوزان هم نفرات خوبی داریم. این دوران ، دوران طلایی بوکس استان است و باید از زمان حال حاضر برای تاریخ سازی بیشتر برای بوکس استفاده کنیم.

وی درباره میزبانی های پرتعداد بوکس سیستان و بلوچستان هم گفت : ما از دهه 80 میزبان رقابتهای مختلف بوده ایم و فکر می کنم به خوبی نشان دادیم توانایی بالایی در میزبانی از ورزشکاران و تیمهای سراسر کشور داریم. هم  ورزشکارانی که به زاهدان آمده اند خاطره خوبی از شهر و استان ما دارند و هم برگزاری این رقابتها باعث ایجاد انگیزه و موفقیت بوکس استان شده است. طبیعی است که هم فدراسیون به چنین استانی که در میزبانی موفق بوده توجه ویژه ای داشته باشد و هم خودمان از تاثیر میزبانی در پیشرفت بوکسورها و این رشته ورزشی در سیستان و بلوچستان غافل نشویم.