دیدار حساس فوتبال جوانان کشور در زاهدان

 

تیم آکادمی بلوچ چابهار در دیدار برگشت مرحله دوم رقابتهای فوتبال جوانان کشور روز پنجشنبه  پذیرای تیم پارس جنوبی بوشهر است.

نماینده سیستان و بلوچستان که در مرحله نخست بازیها با تیمهای آرمان گهر سیرجان – رودان هرمزگان و فجرسپاسی شیراز  همگروه بود با کسب 7 امتیاز از سه دیدار بعنوان تیم نخست به مرحله دوم صعود کرد. در بازیهای این مرحله نیز آکادمی بلوچ چابهار ، پارس جنوبی بوشهر و پارس اصفهان در گروه اول قرار گرفتند که با انصراف نماینده اصفهان و با توجه به صعود تنها یک تیم از این گروه، تیم صعود کننده با بازیهای رفت و برگشت بین تیمهای آکادمی بلوچ چابهار و پارس جنوبی بوشهر مشخص می شود.

بازی رفت تیمهای اکادمی بلوچ و پارس جنوبی بوشهر  11 اسفند 1400 در شهر جم برگزار شد که در آن دیدار تساوی 2-2 رقم خورد و حالا 18 فروردین 1401 دو تیم در بازی برگشت در ورزشگاه غدیر زاهدان به مصاف هم می روند.

این بازی که با ماه مبارک رمضان همزمان شده ساعت 20:15 روز پنجشنبه و پس از افطار برگزار می شود که علت میزبانی زاهدان هم از این دیدار همین ساعت بازیست .  در چابهار که ورزشگاه شهید ریگی مجهز به نور نیست امکان برگزاری این دیدار نبود و حالا زاهدان و ورزشگاه غدیر بعنوان محل دیدار برگشت دو تیم انتخاب شده است.