طلسم شکست ؛ منطقه آزاد و اولین برد در لیگ برتر
آماده سازی دیر هنگام برای حضور در لیگ برتر ، سه باخت را برای منطقه آزاد چابهار رقم زد اما رفته رفته این تیم بهتر شد و حالا در هفته چهارم اولین پیروزی خود را دشت کرد.

تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار به اولین پیروزی خود در لیگ برتر باشگاههای کشور دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60 | نماینده سیستان و بلوچستان که در سه هفته ابتدایی این رقابتها با اختلاف نزدیک نتیجه را به حریفان واگذار کرده بود عصر امروز ( سه شنبه 23 خرداد ) در بندرعباس به مصاف شهرداری بندرعباس رفت و با یک برد دو امتیازی به ناکامی هایش پایان داد.
این دیدار در وقتهای عادی با تساوی 3-3 پایان یافت تا طبق قوانین فوتبال ساحلی ، یک امتیاز بازی را هر دو تیم از دست بدهند. در وقتهای اضافه این تیم منطقه آزاد چابهار بود که نتیجه را 4-3 به سود خود رقم زد تا ضمن کسب اولین پیروزی خود در این رقابتها ، 2 امتیازی  و به ادامه رقابتها امیدوار شود.
در رقابتهای فوتبال ساحلی  به تیم برنده در وقتهای عادی 3 امتیاز کامل اختصاص می یابد . همچنین در صورتی که این برد در وقتهای اضافه رقم بخورد تیم پیروز صاحب 2 امتیاز می شود و چنانچه این برد با ضربات پنالتی به دست بیاید تیم برنده فقط یک امتیاز خواهد گرفت.
به این ترتیب تیم منطقه آزاد چابهار هم اکنون از 4 بازی ، صاحب 2 امتیاز است .
در این دیدار مهرشاد آگور دو بار و میثم اسکندری یکبار در وقتهای عادی برای منطقه آزاد چابهار گلزنی کردند و علیرضا ریگی هم گل پیروزی بخش تیم را در وقتهای اضافه به ثمر رساند.
تیم منطقه آزاد چابهار در هفته پنجم لیگ برتر ، سه شنبه 30 خرداد ماه در چابهار به مصاف گلساپوش یزد می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.