دسته‌بندی نشده

ورزش همگانی با پشتیبانی سپاه و بسیج قدرتمندتر می شود

پس از اعلام آمادگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ، سپاه و بسیج هم حمایت همه جانبه خود را از برنامه های هیات ورزشهای همگانی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60  ؛ با هدف برنامه ریزی در خصوص اجرای طرح ها و همایش های مختلف ورزش همگانی در استان سیستان و بلوچستان ، مقابله با کم تحرکی  و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نشست مشترک رییس هیات ورزش های همگانی استان و دبیر ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط  که تیرماه به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدربرگزار و بصورت زنده از شبکه ۳ سیما پخش می شود دیگر موضوع محوری این نشست بود.
سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اهمیت سلامت و نشاط جامعه عنوان کرد؛ ورزش همگانی نیاز ضروری مردم است که ما در بسیج و سپاه حمایت لازم و همه جانبه را از برنامه های هیات ورزش های همگانی استان انجام خواهیم داد.
وی تلاش های هیات ورزش های همگانی سیستان و بلوچستان را در تامین سلامت جامعه قابل تقدیر برشمرد و افزود؛ توجه به ورزش همگانی باید  بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد چرا که در  پیشگیری از بسیاری بیماری ها و آسیب های اجتماعی نقش دارد.
سردار شفاهی همچنین با اشاره به تاثیر پرداختن به ورزش و لزوم اجرای برنامه های ورزش همگانی گفت؛ اینکه دستگاه های اجرایی  مانند شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در کنار هیات ورزش همگانی قرار گرفته اند دستاوردهای خوبی را از حیث سلامت جامعه و جلوگیری از آسیب های اجتماعی خواهد داشت. می توان با تعامل و هم افزایی ، رویدادهای مهم و با مشارکت حداکثری را جهت شور و‌نشاط خانواده های استان رقم زد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 تعداد بازدید