دسته‌بندی نشده

جام رمضان زاهدان در دستان یاران گمرکی

رقابتهای فوتسال جام رمضان زاهدان با قهرمانی تیم پاسارگاد به پایان رسید.
پایگاه خبری ضربه 60 | این دیدارها جدا از رقابتهای تحت نظر کمیته فوتسال زاهدان ، با تلاش تعدادی از علاقمندان و جوانان زاهدانی و با حمایت شهرداری و شورای شهر زاهدان از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده بود و 32 تیم در آن رقابت کردند.
حضور تیمهای مدعی فوتسال زاهدان که بازیکنان توانمند فوتسال استان را در اختیار داشتند و در کنار آن تیمهای محلات که بازیکنان جوان و با انگیزه ای در ترکیب خود جای داده بودند ، سطح بالایی از رقابتها را رقم زد و در نهایت تیم با تجربه و مدعی پاسارگاد توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
در بازیهای فینال و رده بندی که شنبه شب ( اول اردیبهشت ماه ) در سالن کارگران زاهدان برگزار شد ابتدا تیم پارچه سرای شقایق 3-1 مقابل تیم مرادی در دیدار رده بندی پیروز شد و مقام سوم را کسب کرد. پس از آن در بازی نهایی دو تیم همیشه مدعی تیرچه صنعتی و پاسارگاد زاهدان به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری 3-0 تیم پاسارگاد و قهرمانی این تیم پایان یافت.
پاسارگاد با بهره مندی از بازیکنان مطرحی همچون کامبیز گمرکی ، مصطفی تیموری و دیگر بازیکنانی که در زمره بهترین بازیکنان فوتسال استان هستند و تیرچه صنعتی با در اختیار داشتن میلاد براهویی ملی پوش از آماده ترین تیمهای این روزهای فوتسال استان هستند که دیدار جذاب دو تیم این بار در فینال جام رمضان زاهدان رقم خورد.
گلهای این دیدار را مصطفی زوری ، امیر حسین رئیسی و کامبیز گمرکی برای تیم پاسارگاد به ثمر رساندند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 تعداد بازدید