دسته‌بندی نشده

بدمينتون باز استان در لیست انتظار هانگ ژو

به گزارش پايگاه خبري ضربه ٦٠ | بدمينتون باز استان كه در رقابتهاي انتخابي تيم ملي بدمينتون در كرج به مصاف حريفان رفته بود و با ٣ برد در مرحله مقدماتي به نيمه نهايي راه يافته بود، در اين مرحله نيز جمعه شب امير جباري حريف همداني وقدرتمند خود را با نتايج ٢١-١٣ و ٢١-١٢ شكست داد و به فينال مسابقات صعود كرد.

در حالیکه در اطلاع رسانی قبلی اهالی بدمینتون استان عنوان شده بود صالح سنگتراش با رسیدن به فینال می تواند مسافر هانگ ژو شود اما گویا قرار است فدراسیون بدمینتون تنها نفر نخست را به بازیهای آسیایی اعزام کند و به همین دلیل حساسیت ها برای علاقمندان به ورزش بیشتر شد.

صالح سنگتراش در فینال فرزين خانجاني را پیش رو داشت و علی رغم اینکه در دیدارهای قبلی همواره مقابل این بدمینتون باز پیروز شده بود اما سر بزنگاه و درست در زمانی که به برد احتیاج داشت مقابل حریف شکست خورد و نایب قهرمان شد.

به این ترتیب بدمینتون باز استان شانس قطعی حضور در بازیهای آسیایی هانگ ژو را از دست داد و کار به اما و اگر کشیده شد. به گفته عزیزی مقدم دبیر هیئت بدمینتون استان شاید دو بدمینتون باز کشورمان به بازیهای آسیایی اعزام شوند که در اینصورت سنگتراش هم می تواند مسافر هانگ ژو شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 تعداد بازدید