دسته‌بندی نشده

امسال چابهاریها در لیگ برتر لنگر می اندازند

به گزارش پايگاه خبري ضربه ٦٠ | ليگ برتر فوتبال ساحلي باشگاههاي كشور امسال قرار است از ٢٨ ارديبهشت ماه آغاز شود كه تيم منطقه آزاد چابهار نيز با توجه به قهرماني سال گذشته در ليگ دسته اول كشور ، يكي از تيمهاي حاضر در ليگ برتر خواهد بود.

رييس اداره ورزش منطقه آزاد چابهار در خصوص آخرین وضعیت تيم فوتبال ساحلي اين مجموعه گفت : تمرينات با حضور بازيكنان بومي در حال برگزاريست و در زمان باقيمانده بازيكنان ديگری هم به تيم اضافه خواهند شد.

سید صادق كيا حسيني افزود : سعید پیرامون بازیکن ملی‌پوش فوتبال ساحلي استان که در لیگ دسته اول کنار ما بود در لیگ برتر هم تیم را همراهی می کند و علاوه بر آن بدنبال جذب چند بازيكن ملي پوش ديگر هستيم.

چابهار و فوتبال ساحلی آن قطعا برای پیشرفت بیشتر به مربیان بزرگی نیاز دارد ، کیا حسینی درباره کادر فنی تیم منطقه آزاد چابهار نیز گفت : در گذشته سعی کردیم که این اتفاق رخ دهد اما بنا بدلایلی نتوانستیم این مهم را رقم بزنیم و امسال هم ناصر حوت سرمربی و محمد جدگال مربی تیم خواهند بود.

با توجه به اینکه در سالهای گذشته تیم منطقه آزاد چابهار با محدودیت های مالی در رقابتها حاضر می شد و یکی از دلایل عدم ماندگاری این تیم نیز در لیگ برتر همین موضوع بوده كيا حسيني گفت : سال گذشته حمایت خوبی از تیم شد و نتیجه آن صعود به لیگ برتر بود . علاوه بر اینکه مبالغی بین 7 تا 20 میلیون تومان به بازیکنان پرداخت کردیم، پس از صعود به لیگ برتر فوتبال ساحلی هم پاداش های بین ۳ تا ۵ میلیون تومان به آنها اختصاص یافت و امسال رقم قراردادها بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

رییس اداره ورزش منطقه آزاد چابهار بودجه مورد نیاز این تیم را برای حضور در لیگ برتر 1 میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان کرد و اظهار داشت : قرار است با حمایت پتروشیمی چابهار این بودجه تامین شود و امیدوارم بدون دغدغه بتوانیم در لیگ برتر حاضر تا برای نخستین بار موفق به حفظ سهمیه شویم و حتی جزو مدعیان رقابتها باشیم.

کیا حسینی حضور رسانه را در کنار تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار ضروری خواند و خاطرنشان کرد : پخش زنده رقابت‌های تیم فوتبال ساحلی چابهار، باعث ایجاد انگیزه و معرفی بیشتر ظرفیت‌های ورزشهای آبی و ساحلی در چابهار می شود و قطعا با همکاری صدا و سیما شاهد پخش زنده بازی‌های تیم منطقه آزاد چابهار خواهیم بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 تعداد بازدید