دسته‌بندی نشده

وحيد موحد ، فرشته نجات مي شود؟

گزارشی به قلم : احسان محمدی صادق

به گزارش پايگاه خبري ضربه ٦٠ | مجمع انتخابات هيئت كبدي سيستان و بلوچستان ظهر امروز ( دوشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠١ ) با حضور رييس فدراسيون كبدي برگزار شد و در نهايت از ميان ٣ نامزد اين رقابت كه با انصراف منصور نيك پناه همراه بود ، وحید موحد راد دبير سابق هيئت كشتي استان ، با كسب ١٣ راي براي ٤ سال سكاندار جديد هيئت كبدي استان انتخاب شد.

بهزاد بامدي ستاره سابق و پيشكسوت كبدي استان هم موفق به كسب ٦ راي در اين مجمع شد.

همچنين نبي دهمرده ، فريده ظريف دوست ، بهزاد بامدي ، حبيب زورقي و احمد اميرشاهي بعنوان اعضاي هيئت رييسه كبدي استان انتخاب شدند.

موحد در حالي مديريت مهمترين و پرمدال ترين رشته ورزشي استان را از امروز به دست گرفته كه عملكرد قابل قبولي در هيئت كشتي استان داشته و حالا اهالي كبدي كه هر يك نام و آوازه اي در  كبدي دارند اميدوارند پس از سالها حاشيه، اختلاف و نابساماني كه جديدا ناكامي هم به آن اضافه شده شاهد اتفاقات مثمر ثمري در اين هيئت باشند.

موحد اگر چه در متن و بطن كبدي استان نبوده اما قطعا به خوبي مي داند كبدي سيستان و بلوچستان علي رغم قدمت و سابقه درخشاني كه دارد طي سالهاي اخير با حواشي متعددي دست به خودكشي زده و فرسنگ ها از جايگاه قبلي فاصله گرفته است.

او ٤ سال وقت دارد تا اين فاصله را جبران كند و تبديل به فرشته نجات شود . فرشته اي كه شعارهاي ديگران را هم ملكه ذهن خود قرار دهد و اجرايي كند تا به محبوبترين رييس هيئت كبدي استان تبديل شود.

كبدي سيستان و بلوچستان امروز با چالش هاي فراواني به موحد رسيد : نمايندگان كبدي استان در تيم ملي به حداقل رسيده، تيمهاي استان در ليگ و مسابقات قهرماني كشور اقتدار گذشته را ندارند ، جايگزين مناسبي براي قهرمانان پر افتخار سابق پرورش نيافته اند، چند دستگي در كبدي باعث جدايي و حتي بيكاري قهرمانان كبدي شده ، فعاليت هاي استاني حال و هواي اميدوار كننده اي ندارد ، ارتباط با فدراسيون كبدي دوستانه پيش نرفته و شايد دهها ضعف و دغدغه ديگر…

او با رفع اين چالش ها و محقق كردن شعار هر روستا يك تيم كبدي ، مي تواند اميد را دوباره به اين خانواده گسسته و پر حاشيه برگرداند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 تعداد بازدید