دسته‌بندی نشده

کریکت سیستان و بلوچستان در رمضان جان تازه می گیرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]رییس کمیته کریکت سیستان و بلوچستان برگزاری رقابتهای جام رمضان را در 4 شهر استان نقطه عطف این رشته دانست.

اقبال سپاهی به پایگاه خبری ضربه 60 گفت : امسال رقابتهای کریکت در شهرهای چابهار ( 4 تیم ) ، کنارک ( 8 تیم ) ، سراوان ( 9 تیم ) و ایرانشهر ( 7 تیم ) برگزار می شود که در مجموع 28 تیم دراین مسابقات حضور دارند.

وی برگزاری این مسابقات را علاوه بر ایجاد شور و نشاط یکماهه در رشته کریکت ، پیش مقدمه ای برای شکل گیری لیگ کریکت استان دانست و گفت : حالا با فعال شدن بیشتر کریکت و حضور این تعداد تیم در رقابتها می توانیم به برگزاری لیگ های برتر و دسته اول کریکت سیستان و بلوچستان در سال 1401 و حرفه ای شدن این رشته در استان هم فکر کنیم.

رییس کمیته کریکت استان تغییرات مدیریتی در کریکت کشور را هم نقطه امید کریکت بازان استان دانست که با مجموع این اتفاقات می توان به آینده هر چه بهتر این رشته خوشبین بود.

اقبال سپاهی پیش بینی کرد حدود 280 ورزشکار ( هر تیم متشکل از 7 بازیکن اصلی و 3 بازیکن ذخیره ) در مسابقات جام رمضان در شهرهای مختلف استان با هم رقابت کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 تعداد بازدید