دسته‌بندی نشده

انتقاد حسین ثوری از مسئولان استان

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60 | دانیال شه بخش در سال گذشته علاوه بر اینکه تنها نماینده استان در المپیک بود ، نقره آسیا و اولین مدال تاریخ بوکس ایران را هم در رقابتهای جهانی کسب کرد که این موفقیت سبب شد مسئولان سیستان و بلوچستان در مراسم های مختلف به او قول و وعده هایی دهند که البته با مطالبی که ثوری در صفحه شخصی اش نوشت ظاهرا هیچیک از این قولها عملی نشده است.

حسین ثوری گفته بارها درنظر داشته از زبان دانیال شه بخش مطالبی را بنویسد که مدام امروز و فردا کرده اما حالا که این ورزشکار از اردوی ازبکستان برای او پیام فرستاده و خواهان دریافت جایزه مسابقات قهرمانی جهان شده مجبور است این مطالب را بگوید.

رییس فدراسیون بوکس تلفیقی از صحبت های دانیال شه بخش و نظرات خود را در مطلبی که منتشر شده بیان کرده و گفته وعده خانه ، خودرو ، زمین و پول که توسط مسئولان استان به شه بخش داده شده فقط یک نمایش بوده است.

ثوری در مطلبی که منتشر کرده طایفه شه بخش ، شهردار و شورای شهر زاهدان ، فرماندار و استاندار و حتی متمولین را خطاب قرار داده که هر یک سعی کردند در وعده به دانیال از یکدیگر سبقت و در کنار او عکس یادگاری بگیرند اما هیچیک از وعده ها به این ورزشکار تاریخ ساز تاکنون محقق نشده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 تعداد بازدید