دسته‌بندی نشده

سانحه مرگبار برای تیم فوتبال منتخب سراوان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]بازی فینال جام حذفی فوتبال باشگاههای سیستان و بلوچستان با تلخی هر چه تمامتر برای منتخب سراوان همراه بود.[/vc_column_text][vc_column_text]اعضای تیم فوتبال منتخب سراوان پس از برگزاری دیدار فینال جام حذفی فوتبال باشگاههای سیستان و بلوچستان دچار سانحه مرگبار شدند.

پایگاه خبری ضربه 60| پنج نفر از بازیکنان تیم فوتبال منتخب سراوان پس از دیدار امروز فینال جام حذفی باشگاههای استان با خودروی سواری پژو در حال بازگشت به سراوان بودند که متاسفانه دچار حادثه شدند.

محمد دامنی مدیرعامل  تیم فوتبال منتخب سراوان با ابراز تاسف از این اتفاق  گفت : متاسفانه پس از بازی فینال که در زاهدان برگزار شد در حالیکه 5 نفر از بازیکنان تیم منتخب سراوان  با خودروی شخصی خود ( پژو ) در حال بازگشت به سراوان بودند در 5 کیلومتری خاش خودروی دیگری از عقب به آنها برخورد کرد و با انحراف خودروی بازیکنان تیم سراوان 2 بازیکن تیم ما  به نام های مسعود گمشادزهی و یونس گمشادزهی جان خود را از دست دادند و سه بازیکن دیگر مصدوم شدند.

محمد دامنی افزود : جمیل احمد سپاهیان ، حامد حمیدیان و احمد سنجرزهی دیگر بازیکنان سراوان هستند که در این حادثه دچار مصدومیت شدند و هم اکنون در بیمارستان   خاش بستری هستند.

دیدار فینال جام حذفی فوتبال باشگاههای سیستان و بلوچستان امروز یکشنبه 29 اسفند 1400 در ورزشگاه غدیر زاهدان برگزار شد که تیم منتخب سراوان پس از تساوی یک- یک مقابل کورش کبیر زابل در ضربات پنالتی نتیجه را واگذار کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 تعداد بازدید