دسته‌بندی نشده

هیجان به کشتی سنتی استان باز می گردد؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]هیئت کشتی سیستان و بلوچستان اعلام کرده در نخستین روزهای نوروز 1401 قرار است رقابت کشتی کچ گردان در شهرستان نیمروز برگزار شود.[/vc_column_text][vc_column_text]باوجود همه فعالیتهای درخشانی که در کشتی استان در دو سال گذشته انجام شده ، اما رویدادی در پیش است که بیش از قبل کشتی را به روزهای درخشان آینده امیدوار می کند.

به گزارش پایگاه خبری ضربه 60 | هیئت کشتی سیستان و بلوچستان از برگزاری رقابتهای کشتی سنتی کچ گردان در نوروز 1401 خبر داده که می تواند یکی از مهمترین و امیدوارکننده ترین خبرهای قرن جدید برای کشتی استان باشد.

اگر چه تاکنون بارها و بارها رقابتهای کشتی کچ گردان به مناسبت های مختلف بویژه در منطقه سیستان برگزار شده اما وقفه چند ساله در اجرای با کیفیت این پیکارها با هر توجیهی حتی کرونا پذیرفتنی نیست چرا که پس از مدتی تمامی رشته های ورزشی با شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی مجوز فعالیت گرفتند ولی در بحبوحه فعالیتهای گسترده هیئت کشتی این موضوع کم رنگ بود و حالا نوروز 1401 فرصت و بهانه ایست تا کشتی کچ گردان هم با حمایت مسئولان کشتی استان سر و سامان بگیرد.

رقابتهای کشتی کچ گردان نوروز،  قرار است 5 فروردین 1401 در روستای الله آباد شهرستان نیمروز برگزار شود جایی که قرار بود یک گود حرفه ای این کشتی سنتی احداث شود و شاید برگزاری چنین رویدادهایی بتواند این مهم را هم محقق کند.

جدا از رقابت ورزشی که قرار است در این روز شکل بگیرد ، با توجه به تعطیلات و حضور گردشگران در منطقه باید منتظر  یک رویداد مهم و پرمخاطب باشیم و شاید خیلی ها از همین حالا برای تماشای این پیکار جذاب برنامه ریزی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 تعداد بازدید