دسته‌بندی نشده

روز داغ فوتبال استان با دو فینال سرنوشت ساز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]دیدارهای فینال جام حذفی و لیگ فوتبال باشگاههای سیستان و بلوچستان در سال 1400 ، یکشنبه 29 اسفند در ورزشگاه غدیر دهکده ورزشی زاهدان برگزار می شود.[/vc_column_text][vc_column_text]

با یک برنامه ریزی جالب و البته جذاب ، دو فینال حساس و سرنوشت ساز جام حذفی و لیگ فوتبال باشگاههای سیستان و بلوچستان یکشنبه 29 اسفند 1400 در ورزشگاه غدیر زاهدان برگزار می شود.

[/vc_column_text][vc_column_text]ضربه 60 | روزهایی کرونایی دو سال اخیر که امکان برنامه ریزی دقیق را  برای هیئت های مختلف ورزشی از جمله هیئت فوتبال سیستان و بلوچستان سخت کرده بود ، باعث شد تا فینال رقابتهای فوتبال استان در دو بخش لیگ و جام حذفی  به ساعات پایانی سال 1400 کشیده شود و پرونده این بازیها فردا ( یکشنبه 29 اسفند) بسته  خواهد شد.

ورزشگاه غدیر دهکده ورزشی زاهدان در حالی محل برگزاری هر دو دیدار فینال جام حذفی و فینال لیگ فوتبال باشگاههای استان انتخاب شده که در سال ناکامی مطلق نمایندگان زاهدانی ، بیخ گوش آنها نمایندگان زابل ، سراوان ، خاش و چابهار برای بالا بردن دو جام رقابت جذابی خواهند داشت.

ساعت 13 فردا ابتدا فینال جام حذفی فوتبال باشگاههای استان در سال 1400 برگزار می شود که طی آن تیم کورش کبیر زابل که چند روز قبل برای رسیدن به فینال لیگ فوتبال باشگاههای استان ناکام ماند ، امیدوار است در این دیدار با برتری مقابل منتخب سراوان از مسیر جام حذفی وارد رقابتهای کشوری شود و نماینده استان در جام حذفی سال آینده باشد. البته که فوتبالیست های سراوانی نیز به اندازه حریف دارای انگیزه و شانس هستند.

اما از ساعت 15 فردا تیم خلیج چابهار که مقتدرانه راهی فینال لیگ فوتبال باشگاههای استان شد برای تصاحب جام قهرمانی به مصاف تفتان خاش خواهد رفت. تفتان خاش هم با حذف تیمهای مختلف به فینال رسیده و اگر چه رقابت این تیم در مرحله نیمه نهایی با دیگر تیم چابهاری یعنی استقلال با دشواریها و حواشی زیادی همراه بود اما این تیم هم یکی از 4 گزینه ایست که می تواند جام بگیرد.

بهر حال اگرچه سقف آرزو و اوج هیجان برای فوتبالی ها و فوتبالدوستان سیستان و بلوچستان نباید به همین جا خلاصه شود اما باید پذیرفت  امسال رقابتهای جذابی در فوتبال استان شکل گرفته بود و فردا در ایستگاه پایانی اوج هیجان را شاهد خواهیم بود. رقابتی که پلی خواهد بود برای معرفی دو شهر سیستان و بلوچستان در سال آینده از طریق جام حذفی و لیگ دسته سه کشور.

زابلی ها ، خاشی ها ، سراوانی ها یا چابهاری ها ؟! کدامیک فردا صاحب جام می شوند و به رقابتهای کشوری فوتبال خواهند رسید؟

شما می توانید با عضویت در کانال پایگاه خبری ضربه 60 درباره این بازیها  برای ما نظر بگذارید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 تعداد بازدید